Kauden 2020 kotiottelut

FC Raahen kotiottelut kaudella 2020

Päivitetty 22.7.2020

Palloliiton otteluohjelmat ja sarjataulukot löytyvät tästä: Palloliito / Ottelut ja sarjat / 2020 Pohjoinen

Joukkue Sarja Päivä Pvm Klo Kenttä Vierasjoukkue
P08 P12 Ykkönen Ti 9.6.2020 19:00 Pattanen N LiKi/Pallokarhut Musta
P06 P14 Ykkönen La 13.6.2020 12:00 Koivuluoto 2 TN HauPa
Edustus/Naiset Naisten Kolmonen Su 14.6.2020 15:00 Koivuluoto 1 N HauPa/2
P05 P15 Kakkonen Su 14.6.2020 12:00 Koivuluoto 2 TN TOJK
P08 P12 Kakkonen Su 14.6.2020 17:30 Pattanen N Ajax/T08-09
PT10-15 Nappulaliiga Su 14.6.2020 10:00-16:00 Pitkäkari -
Edustus/Miehet Miesten Nelonen Su 28.6.2020 15:00 Koivuluoto 1 N Ajax
P07 P13 Kakkonen Su 28.6.2020 15:00 Koivuluoto 2 TN OLS/Pohjoinen
T0709 T13 Kakkonen Su 28.6.2020 13:00 Koivuluoto 2 TN Ajax/T0809
PT10-15 Nappulaliiga Su 28.6.2020 10:00-16:00 Pitkäkari -
P08 P12 Kakkonen La 4.7.2020 13:00 Pattanen N OLS/Itä
P05 P15 Kakkonen Su 5.7.2020 16:00 Koivuluoto 2 TN FC Ylivieska
PT10-15 Nappulaliiga Su 5.7.2020 10:00-16:00 Pitkäkari -
B-Pojat P17 Kakkonen To 9.7.2020 19:00 Pattanen N KaPa
Edustus/Naiset Naisten Kolmonen La 11.7.2020 15:00 Koivuluoto 1 N RoPS Naiset/2
B-Tytöt T18 Kakkonen Su 12.7.2020 13:00 Koivuluoto 1 N OTP
P07 P13 Kakkonen Su 12.7.2020 15:30 Koivuluoto 2 TN LaFK
PT10-15 Nappulaliiga Su 12.7.2020 10:00-16:00 Pitkäkari -
P06 P14 Ykkönen Ma 13.7.2020 18:30 Koivuluoto 2 TN OLS
B-Pojat P17 Kakkonen La 18.7.2020 13:00 Koivuluoto 2 TN RoPS
T0709 T13 Kakkonen La 18.7.2020 16:00 Koivuluoto 2 TN ONS/08 Valkoinen
P08 P12 Kakkonen Su 19.7.2020 15:30 Pattanen N LiKi/Pallokarhut Punainen
P08 P12 Ykkönen Su 21.7.2020 19:00 Pattanen N HauPa/Keltainen
Edustus/Naiset Naisten Kolmonen Ke 22.7.2020 18:00 Koivuluoto 1 N OTP
P05 P15 Kakkonen Su 26.7.2020 13:00 Koivuluoto 2 TN KaPa
P07 P13 Kakkonen Su 26.7.2020 15:30 Koivuluoto 2 TN FC SCJ
B-Pojat P17 Kakkonen Ke 29.7.2020 18:30 Pattanen N Tervarit-j
T0709 T13 Kakkonen La 1.8.2020 15:30 Koivuluoto 2 TN RoPS/T08-09
Edustus/Miehet Miesten Nelonen Su 2.8.2020 15:00 Koivuluoto 1 N OuTa
PT10-15 Nappulaliiga Su 2.8.2020 10:00-16:00 Pitkäkari -
P08 P12 Kakkonen jatkosarja La 8.8.2020 13:30 Pattanen N FC SCJ
T09&T10 T11 Turnaus La 8.8.2020 11:00-17:00 Koivuluoto 2 TN Useita joukkueita

Edustus/Naiset Naisten Kolmonen Su 9.8.2020 13:00 Koivuluoto 1 N PonPa Naiset
P08 P12 Ykkönen Su 9.8.2020 15:30 Pattanen N OLS/09 keltasininen
PT10-15 Nappulaliiga Su 9.8.2020 10:00-16:00 Pitkäkari -
P07 P13 Kakkonen To 13.8.2020 19:00 Koivuluoto 2 TN LiKi/Pallokarhut 06/08 Musta
P06 P14 Ykkönen La 15.8.2020 13:00 Pattanen N OLS/07
P09 P11 Turnaus La 15.8.2020 9:00-18:00 Koivuluoto 2 TN Useita joukkueita
P09 P11 Turnaus La 15.8.2020 9:00-18:00 Koivuluoto 1 N Useita joukkueita
Edustus/Miehet Miesten Nelonen Su 16.8.2020 15:00 Koivuluoto 1 N OsPa
P05 P15 Kakkonen Su 16.8.2020 13:00 Koivuluoto 2 TN Tervarit-j/Ajax YJ2
P07 P13 Kakkonen Su 16.8.2020 11:00 Koivuluoto 2 TN Tervarit-j
T0709 T13 Kakkonen Su 16.8.2020 15:30 Koivuluoto 2 TN OHF
PT10-15 Nappulaliiga Su 16.8.2020 10:00-16:00 Pitkäkari -
B-Pojat P17 Kakkonen La 22.8.2020 13:00 Koivuluoto 2 TN KemPa
B-Tytöt T18 Kakkonen La 22.8.2020 11:00 Pattanen N FC Wimma
P10 P10 Turnaus La 29.8.2020 9:00-18:00 Koivuluoto 2 TN Useita joukkueita
P10 P10 Turnaus La 29.8.2020 9:00-18:00 Koivuluoto 1 N Useita joukkueita
P08 P12 Kakkonen jatkosarja La 29.8.2020 14:00 Pattanen N FC Kemi
Edustus/Miehet Miesten Nelonen Su 30.8.2020 15:00 Koivuluoto 1 N JuNsU
P08 P12 Ykkönen Su 30.8.2020 12:00 Pattanen N OLS/keltainen
PT10-15 Nappulaliiga Su 30.8.2020 10:00-16:00 Pitkäkari -
B-Pojat P17 Kakkonen La 5.9.2020 13:00 Pattanen N HauPa
P06 P14 Ykkönen La 5.9.2020 16:00 Koivuluoto 2 TN Tervarit-j/Musta
Edustus/Miehet Miesten Nelonen Su 6.9.2020 15:00 Koivuluoto 1 N HauPa/2
Edustus/Naiset Naisten Kolmonen Su 6.9.2020 13:00 Pattanen N Hercules
PT10-15 Nappulaliiga Su 6.9.2020 10:00-16:00 Pitkäkari -
P08 P12 Kakkonen jatkosarja La 12.9.2020 14:00 Pattanen N FC Kurenpojat
P06 P14 Ykkönen La 12.9.2020 16:00 Koivuluoto 2 TN RoPS
Edustus/Miehet Miesten Nelonen Su 13.9.2020 15:00 Koivuluoto 2 TN Villan Pojat-OTP
Edustus/Naiset Naisten Kolmonen La 26.9.2020 13:00 Koivuluoto 2 TN Ajax
Edustus/Naiset Naisten Kolmonen La 10.10.2020 15:00 Koivuluoto 2 TN MeLU/Naiset

   
Lisää uutisia
FC Raahe
Kategoriat